Adopteurs

a-Kepèlla: Bakkerij Broekmans www.bakkerijbroekmans.nl
Onthulling: Omsels Slaap- en Woonadviseurs www.omsels.nl
Receptie: Limburgse Bouwmaterialen www.limburgsebouwmaterialen.nl
Buutte-aovend: Karis Adviesgroep www.karisadviesgroep.nl
Zadderdigzitting: Bouten Groep www.bouten-groep.nl
Optocht: Jumbo Harald en Ilse van Beek www.jumbopanningen.nl
Optochtbal:
Dinsdag: Café Pierke www.cafepierke.nl
Jeugdvastelaovend: Summa Adviesgroep www.summa.nl
Algemeen: Salarispoint www.salarispoint.nl
Algemeen: Da Kepèllo www.dakepello.nl
Algemeen: DOK6 www.dok6.eu
Algemeen: Tuin-en Hoveniersbedrijf Hans Cox www.hanscoxhoveniersbedrijf.nl

Adverteerders

Administratiekantoor A3 www.a-drie.com
Postvak50 www.postvak50.nl
Bouten Groep www.bouten-groep.nl
Summa Adviesgroep www.summa.nl
Tinus www.goedtoeven.nl
Gijsen Makelaardij www.gijsenmakelaardij.nl
Limburgse Bouwmaterialen www.limburgsebouwmaterialen.nl
Hoera Kindercentra www.hoerakindercentra.nl
Karis Adviesgroep www.karisadviesgroep.nl
De Gruntehoof www.groenteenfruitdegruntehoof.nl
Jabekon Constructie B.V. www.jabekon.nl
Gloeiend www.gloeiend.net
Colors@Home Leenders www.leendersvloerenraam.nl
Enorm Jan Reijnen B.V. www.janreijnen.nl
Coppers & Partners Makelaardij www.coppersenpartners.nl
Janssen Bouwen Ontwikkelen www.janssenbo.nl
Bekkerie ut Bruedje www.utbruedje.nl
Peters Interieurs www.peters-interieurs.nl
Beumers Ateliers www.beumersateliers.nl
Mobers en Smolenaers Notarissen www.samenbeternotarissen.nl
Omsels Slaap- en Woonadviseurs www.omsels.nl
Beumers Interieur www.beumers.nl
Café Dotje www.dotje.com
Roel van Ophoven Stukadoors
Slagerij Rutten www.slagerijrutten.nl
Bakkerij Jacobs www.bakkerijjacobs.nl
Tommies Bar www.tommiesbar.nl
BP Reijnen
2WCF B.V. www.2wcf.nl
it|tactics www.ittactics.nl
Pizzeria Verona www.pizzeriaverona.nl
Auto Arena www.autoarena.nl
Slagerij Philipsen www.slagerijphilipsen.nl
Telecombinatie Panningen www.telecombinatie.nl
Feestzaal Thoes www.feestzaalthoes.nl
Actus Advies www.actusadvies.nl
Bakkerij Teun
Primera