Met dank aan de volgende sponsoren:

Adopteurs

a-Kepèlla: Bakkerij Broekmans www.bakkerijbroekmans.nl
Onthulling: Omsels Slaap- en Woonadviseurs www.omsels.nl
Receptie: Limburgse Bouwmaterialen www.limburgsebouwmaterialen.nl
Buutte-aovend: Karis Adviesgroep www.karisadviesgroep.nl
Zadderdigzitting: Bouten Groep www.bouten-groep.nl
Optocht: Jumbo Harald en Ilse van Beek www.jumbopanningen.nl
Optochtbal: Slagerij Rutten www.slagerijrutten.nl
Dinsdag: Café Pierke www.cafepierke.nl
Jeugdvastelaovend: Summa Adviesgroep www.summa.nl
Algemeen: Salarispoint www.salarispoint.nl
Algemeen: Bongers Beeld Licht Geluid www.beeldlichtgeluid.nl
Algemeen: Da Kepèllo www.dakepello.nl
Algemeen: DOK6 www.dok6.eu
Algemeen: Tuin-en Hoveniersbedrijf Hans Cox www.hanscoxhoveniersbedrijf.nl

Adverteerders

Administratiekantoor A3 www.a-drie.com
Postvak50 www.postvak50.nl
Bouten Groep www.bouten-groep.nl
Summa Adviesgroep www.summa.nl
Tinus www.goedtoeven.nl
Gijsen Makelaardij www.gijsenmakelaardij.nl
Limburgse Bouwmaterialen www.limburgsebouwmaterialen.nl
Hoera Kindercentra www.hoerakindercentra.nl
Karis Adviesgroep www.karisadviesgroep.nl
Stucadoorsbedrijf van Dijk & Wijhers  
De Gruntehoof  
Jabekon Constructie B.V. www.jabekon.nl
Gloeiend www.gloeiend.net
Color@Home Leenders  www.leendersvloerenraam.nl
Enorm Jan Reijnen B.V. www.janreijnen.nl
Coppers & Partners Makelaardij www.coppersenpartners.nl
Janssen Bouwen Ontwikkelen www.janssenbo.nl
Bekkerie ut Bruedje www.utbruedje.nl
Peters Interieurs www.peters-interieurs.nl
Beumers Ateliers www.beumersateliers.nl
Mobers en Dings Notarissen www.mobersendings.nl
Omsels Slaap- en Woonadviseurs www.omsels.nl
Beumers Interieur www.beumers.nl
Lenssen Accountants www.lenssenaccountants.nl
Café Dotje www.dotje.com
Roel van Ophoven Stukadoors  
Slagerij Rutten www.slagerijrutten.nl
Bakkerij Jacobs www.bakkerijjacobs.nl
Tommies Bar www.tommiesbar.nl
BP Reijnen  
2WCF B.V. www.2wcf.nl
it|tactics www.ittactics.nl
Ghielen Touringcarbedrijf www.ghielen.nl
Pizzeria Verona www.pizzeriaverona.nl
Auto Arena www.autoarena.nl
Slagerij Philipsen www.slagerijphilipsen.nl
Telecombinatie Panningen www.telecombinatie.nl
Feestzaal Thoes www.feestzaalthoes.nl
Actus Advies www.actusadvies.nl
Bouten Makelaardij www.boutenmakelaardij.nl
Bakkerij Teun  

Begunstigers 

Café MOMUS www.dok6.eu
Head affair www.headaffair.nl
Jeroen Willekens / Primera Panningen www.primera.nl
Beautysalon Nancy www.beautysalonnancy.nl
Joosten Lichtadviescentrum www.joostenverlichting.nl
Da Kepèllo www.dakepello.nl
Telecombinatie Panningen www.telecombinatie.nl
Actus Advies www.actusadvies.nl
Bestratingsbedrijf Steeghs  
De Houbereij / Café Reijnen www.houbereij.nl
Tuin- en Hoveniersbedrijf Hans Cox www.hanscoxhoveniersbedrijf.nl
Frank Wilms / API&C www.api-c.nl
Kwekerij Verlinden B.V.  
Johan Geurts  
Koenen en Co www.koenenenco.nl
Change www.kapsalonchange.nl
Verlinden Belastingadvies B.V. www.verlindenbelastingadvies.nl
Eddy Brummans / Just Blocks www.justblocks.nl
Klusbedrijf Mark Smits  
Lindeboom www.lindeboom.nl
Paul Jacobs  
 
Ook sponsor worden?
Neem dan contact op met onze sponsorcommissie via: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  
Klik hier om de verschillende sponsormogelijkheden te bekijken.